Výběr podle značky:

Doporučujeme

TRAFO 400/24V 18,5A E2020-2-177

TRAFO 400/24V 18,5A E2020-2-177

85,- Kč Detail

Hlavní kategorie » SVORKY

Svorka WAGO 221-415 COMPACT rozebíratelná s páčkou pro průřez 5x0,14-4mm2

Vhodná pro všechny typy vodičů
S touto novou instalační svorkou propojíte rychle a jednoduše všechny typy vodičů různých průřezů do 4 mm2.
Tyto dvou-, tří- a pětipólové svorky dokážou upnout jemně laněné vodiče průřezu od 0,14 do 4 mm2 a pevné vodiče s průřezem od 0,2 do 4 mm2. Z tohoto širokého rozsahu vyplývají nejrozmanitější možnosti využití – zejména na místech, kde se setkávají různé druhy a průřezy vodičů.


Dva zkušební otvory
U svorky řady 221 můžete nyní provádět testování pomocí dvou zkušebních otvorů na protilehlých stranách svorky. Díky tomu je pohodlné zkoušení i v nainstalovaném stavu.
Nové instalační svorky řady 221 mají dva testovací otvory: jeden ve směru vkládání vodiče, druhý na opačné straně svorky. Tyto zkušební otvory zajišťují pohodlné testování v různém prostředí a dokonce i v zapojeném stavu. Velikostí jsou vhodné pro všechny stardandní testovací hroty.


Velmi jednoduchá manipulace
Ovládání páček (otevírání / zavírání) je velmi jednoduché a rychlé.
Ovládací páčky na nové svorce řady 221 vyžadují pro manipulaci výrazně méně síly a umožňují tak velmi jednoduché připojení vodiče - bez použití jakéhokoliv nástroje! K uživatelské přívětivosti přispívají i postranní prohlubně, které usnadňují přidržování svorky během instalace.

Hlavní prioritou je uživatelská přívětivost
Řada 221 klade důraz na snadnou a pohodlnou manipulaci. Osvědčená pružinová technika CAGE CLAMP® zaručuje nejen snadnou instalaci bez použití nástroje, ale také trvale bezpečný a spolehlivý kontakt. K manipulaci slouží ovládací páčky, na jejichž otevření/zavření stačí jen malé množství síly.
+
1. Odizolování
Odizolujte vodič v délce 11 mm.
+
2. Zapojení vodiče
Otevřete upínací pružinu pomocí integrované ovládací páčky a vložte vodič.


Široké spektrum použití
• +
Připojení jemně laněných vodičů
v instalační krabici

Skladem

10,- Kč s DPH   ks